top of page
Play Media - De Mol 2026

Portugese planten

Klant

Play Media - De Mol 2026

Locatie

Antwerpen

Materialen

Het groen van de planten, het fuchsia van de bougainville en het wit van de bloesembomen zorgt voor een kleurenpalet dat knalt op televisie én de aanwezige gasten een vleugje vakantiegevoel meegeeft.

Categorie

Eventdecoratie

Opdracht

De ‘De Mol’-editie van 2026 speelde zich af in Portugal, dus uiteraard stemden we de beplanting en bebloeming daarop af voor topklant Play Media. Het schouwtoneel: de Antwerpse vestiging van Kinepolis. De zones: een rode loper, perszaal, loftterras en verschillende podia. Zuiders groen mocht hier niet ontbreken.


We lieten de klant de keuze uit ons mediterrane plantenaanbod. Het oog viel meteen op o.a. olijfbomen, lavendelplantjes in rotanpotten en speciaal aangekochte bougainville die perfect in bloei stond. Ook onze witte bloesembomen kregen een pronkplek.

Op zoek naar een uniek groen- of decoratieconcept?

Geïnspireerd geraakt? Of heb je een eigen idee in gedachten? Neem vrijblijvend contact op met ons team voor persoonlijk advies, een plaatsbezoek indien nodig en een offerte op maat. We denken graag met je mee!

Ontvang offerte
bottom of page