
Portugese planten
Klant
Play Media - De Mol 2026
Locatie
Antwerpen
Materialen
Het groen van de planten, het fuchsia van de bougainville en het wit van de bloesembomen zorgt voor een kleurenpalet dat knalt op televisie én de aanwezige gasten een vleugje vakantiegevoel meegeeft.
Categorie
Eventdecoratie
Opdracht
De ‘De Mol’-editie van 2026 speelde zich af in Portugal, dus uiteraard stemden we de beplanting en bebloeming daarop af voor topklant Play Media. Het schouwtoneel: de Antwerpse vestiging van Kinepolis. De zones: een rode loper, perszaal, loftterras en verschillende podia. Zuiders groen mocht hier niet ontbreken.
We lieten de klant de keuze uit ons mediterrane plantenaanbod. Het oog viel meteen op o.a. olijfbomen, lavendelplantjes in rotanpotten en speciaal aangekochte bougainville die perfect in bloei stond. Ook onze witte bloesembomen kregen een pronkplek.









